Loome regiooni vingeimat ärilinnakut
PARIM KOGUKOND JA KONTAKTID KOOSTÖÖKS
INSPIREERIV KESKKOND LOOVUSEKS JA INNOVATSIOONIKS
KASVAME ISE JA PAKUME KOHTA, KUS KASVADA
PAKUME ABISTAVAID TEENUSEID, MIS AITAVAD PÜHENDUDA OMA ÄRILE
HEA LIGI­PÄÄSETAVUS JA MUGAV TRANSPORDI­ÜHENDUSArendused
uus

Öpiku maja II

Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Julius Öpiku järgi nimetatud Öpiku paaristornid pakuvad eri suuruses ettevõtetele esinduslikke, kaasaegseid ja säästlikke büroopindu. Öpiku maja saab südameks Ülemiste City uuele kvartalile, kus valmib uus parkimismaja ja restaureeritakse vanad tehasehooned moodsateks äripindadeks.Uuri lähemalt ja koli Eesti suurimasse büroohoonesse
uus

Ülemiste City kasvukontor

Vormilt väike, sisult suur.

Esmaklassilise ÖPIK II büroohoone 2. korrusel asuvad kasvukontorid pakuvad kaasaegset, mugavat ja praktilist pesa 2-6 töötajaga ettevõttele.

Kontoriruumile lisaks on töötajate käsutuses ka moodsad ühisruumid – vastuvõtuala ning köök koos puhkenurgaga, samuti kolm veebi teel broneeritavat ja kaasaegse tehnikaga varustatud koosolekuruumi. Kasvukontoris on kõik hinnas – mööbel, traadita internetiühendus, koristusteenus ning tagatud on ka valmisolek turvalise internetivõrgu kasutamiseks.Uuri lähemalt
Ülemiste City

380

ettevõtet

36

hektarit

10 000

töötajat

120 000

büroopinda

3000

parkimiskohta

Ülemiste City on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Eesmärgiks on arendada 36-hektaril laiuv Tark Linn / Smart City suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades.

Ülemiste City lehele →

Uudised

26.03.2018Ülemiste Citysse kerkib Eesti suurim parkimismaja  

Tallinnas Ülemiste City linnakus sai sarikate alla parkimismaja, millest saab ligi tuhande kohaga Eesti suurim. Vana tehasehoone müüride vahele rajatava parkimismaja esimene etapp valmib augustis.

Parkimismaja esimeses etapis laiendatakse ajalooline Dvigateli tehase tootmishoone 5-korruseliseks ja 14 000 ruutmeetril laiuvaks parklaks, mis pakub parkimiskohti 436 autole.

Ülemiste City arendaja Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul on parkimine linnakus enim tähelepanu pälviv teenus, kuna see puudutab olulist osa linnaku asukatest ja ka nende kliente. „See on meie Achilleuse kand. Parkimise lahendamine on üks 2018. aasta olulisemaid fookuseid. Uus parkimismaja, mis valmib juba suve lõpuks, annab suure leevenduse,” lubas Nõlvak.

“Samal ajal testime linnakus seni Eestis ainulaadset tarka parkimislahendust, mis aitab tuvastada ja leida mugavalt vabu kohti suurtel avatud parkimisaladel. Süsteem peab muutma siia autoga saabujate elu kordades mugavamaks,” lisas Nõlvak parkimismaja sarikapeol.

Eesti suurima kontorihoone, Öpiku maja kõrvale kerkiva parkimismaja ehitustööd on kavas lõpetada vahetult enne büroohoone II kontoritorni valmimist augustis. Uus parkimismaja valmib ajaloolisse Dvigateli mehaanikamontaažitsehhi nr 17 hoonesse. Samas vanas tootmishoones asub gurmeerestoran Juur ning esinduslik MyFitness spordiklubi.

Parkimismaja arendab Mainor Ülemiste ning ehitab ligi 4 miljoni euro eest Nordecon Betoon.


01.03.2018Võimas tõus: Mainor Ülemiste kasvatas aastaga kasumit 35%

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste tegi mullu kõigi aegade parima tulemuse, teenides 8,6 miljonit eurot kasumit.
Loe lisaks

15.02.2018Nordea Grupp soovib Ülemiste Citys täna avatud teenuskeskusse värvata 100 uut töötajat

Põhja-Euroopa suurima finantsgrupi Nordea Bank AB Eesti filiaal avas täna Ülemiste City ärilinnakus mahuka uue teenuskeskuse, mis pakub grupi Põhjamaade klientidele finants- ja kõnekeskuse ning rahapesu tõkestamise teenuseid.
Loe lisaks

Võta ühendust

Teet Raudsep

Müügidirektor
teet.raudsep@mainor.ee
+3725175816

Andreas Väljamäe

Müügijuht
andreas.valjamae@mainor.ee
+3725515683

Julius Stokas

Müügijuht
julius.stokas@mainor.ee
+37255653650

Esileht