Nublu ja Reket andsid uue parkimismaja avamise puhul eksklusiivse kontserdi

Mainor Ülemiste avas Öpiku maja kõrval, aadressil Sepise 8 uue mahuka parkimismaja enam kui 400 autole. Parkimismaja avamisele esinema kutsutud räpistaarid Nublu ja Reket saabusid eksklusiivset kontserti andma helikopteriga.
Mainor Ülemiste avas Öpiku maja kõrval, aadressil Sepise 8 uue mahuka parkimismaja enam kui 400 autole. Parkimismaja avamisele esinema kutsutud räpistaarid Nublu ja Reket saabusid eksklusiivset kontserti andma helikopteriga.

Nublu ja Reketi esinemine meelitas Mainor Ülemiste poolt rajatud ja NOBE poolt ehitatud uue 14 000-ruutmeetrise parkimismaja avamisele Ülemiste linnakus üle poole tuhande inimese.

Mainor Ülemiste juhatuse esimees Margus Nõlvak ütles, et Ülemiste linnakus on niivõrd äge vaib, et siinne rahvas suudab isegi parkimismaja avamisest maksimumi võtta. “Nagu selgus on betoonist parkimismaja katus lahedateks suvisteks kontsertideks superkoht,” kiitis Nõlvak ka hoone ehitanud NOBE head tööd.

Uus parkimismaja on 14 000-ruutmeetrine, kus viiel korrusel on kohti enam kui 400 autole. Edaspidi on kavas laiendada parkimismaja veelgi, et mahutada kokku ligi tuhat autot.Eelmine
Otsustatud: rahva lemmikprojekt saab Ülemiste City uueks südameks
Järgmine
Ülemistel tegutsev rahvusvaheline kool sai IB-õppe kandidaatkooli staatuse