Võta ühendust

Nõukogu

Guido Pärnits

Nõukogu esimees
guido.parnits@ulemiste.ee

Andrus Kaldalu

Nõukogu liige
andrus.kaldalu@mainorulemiste.ee

Raivo Vare

Nõukogu liige
raivo.vare@neti.ee

Toomas Saal

Nõukogu liige
saal@eek.ee

Kristo Siig

Nõukogu liige
kristosiig@gmail.com

Ants Pilving

Nõukogu liige
ants.pilving@mainorulemiste.ee

Juhatus

Ursel Velve

Juhatuse esimees / Ülemiste City Innovatsioonijuht
ursel.velve@mainorulemiste.ee
+372 507 9781

Sten Pärnits

Juhatuse liige / Kliendikogemuse juht
sten.parnits@mainorulemiste.ee
+372 5344 8397

Rauno Mätas

Juhatuse liige / Arendusjuht 
rauno.matas@mainorulemiste.ee
+372 509 8130

Tanel Olek

Müügidirektor
tanel.olek@mainorulemiste.ee
+372 503 7848

Karmo Karelson

Müügijuht
karmo.karelson@mainorulemiste.ee
+372 56887756

Kairi Aruvald

Kliendisuhete juht
kairi.aruvald@mainorulemiste.ee
+372 526 6622

Madis Judanov

Võtmekliendihaldur
madis.judanov@mainorulemiste.ee
+372 5303 4773

Raivo Terve

Võtmekliendihaldur
raivo.terve@mainorulemiste.ee
+372 516 6728

Varvara Gasjukova

Kliendihaldur
varvara.gasjukova@mainorulemiste.ee
+372 5802 2100

Andrey Strizhalov

Finantsjuht
andrei.strizalov@mainorulemiste.ee
+372 513 7387

Anne Mahlakoiv

Raamatupidaja
anne.mahlakoiv@mainorulemiste.ee
+372 5667 4018

Kahro Köönvere

Arenduste projektijuht
kahro.koonvere@mainorulemiste.ee
+372 5399 9843

Tarmo Vesberg

Väikearenduste ja garantiitööde projektijuht
tarmo.vesberg@mainorulemiste.ee
+372 503 6364

Martin Mäekivi

Haldustiimi juht
martin.maekivi@mainorulemiste.ee
+372 5330 4395

Peeter Jahe

Haldusjuht
peeter.jahe@mainorulemiste.ee
+372 511 7238

Vahur Tippo

Haldusjuht
vahur.tippo@mainorulemiste.ee
+372 501 2497

Hovard Käär

Haldusspetsialist
hovard.kaar@mainorulemiste.ee
+372 5787 9766

Edith Jürjo

Müügiassistent
edith.jurjo@mainorulemiste.ee
+372 515 9845

Airi Alaveer

Müügiassistent
airi.alaveer@mainorulemiste.ee
+372 523 9214

Rene Klesment

Tehnoloogiajuht
rene.klesment@mainorulemiste.ee
+372 511 7177

Sven Oja

Digitaliseerimise ja andmehalduse juht
sven.oja@mainorulemiste.ee
+372 517 4526

Liivika Lapp

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
liivika.lapp@mainor.ee
+372 528 6877

Triin Ploompuu

Kogukonnajuht
triin.ploompuu@mainorulemiste.ee
+372 552 4240

Lauriina Targijainen

Veebijuht
lauriina.targijainen@mainorulemiste.ee
+372 5331 1331

Kristina Esko

Personalispetsialist
kristina.esko@mainorulemiste.ee
+372 518 3186

Emili Selgis

Koristusteenuse haldur
emili.selgis@mainorulemiste.ee
+372 5191 6360

Hiie Reilik

Bürooassistent
hiie.reilik@mainorulemiste.ee
+372 5304 6992

Jaanika Liivlaid

Vastuvõtulaua assistent
jaanika.liivlaid@mainorulemiste.ee

Nele Jammer

Vastuvõtulaua assistent
nele.jammer@mainorulemiste.ee