Arendame Ülemiste Cityt – Baltikumi vingeimat ärilinnakut
PARIM KOGUKOND JA KONTAKTID KOOSTÖÖKS
INSPIREERIV KESKKOND LOOVUSEKS JA INNOVATSIOONIKS
KASVAME ISE JA PAKUME KOHTA, KUS KASVADA
PAKUME ABISTAVAID TEENUSEID, MIS AITAVAD PÜHENDUDA OMA ÄRILE
HEA LIGI­PÄÄSETAVUS JA MUGAV TRANSPORDI­ÜHENDUSÜlemiste City

500

ettevõtet

36

hektarit

16 000

töötajat

167 000

üüritavat büroopinda

3000

parkimiskohta

Ülemiste City on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Eesmärgiks on arendada 36 hektaril laiuv Tark Linn / Smart City suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades.

Ülemiste City lehele →

Uudised

19.10.2023Mainor Ülemiste juhatusega liitub Sten Pärnits  

Mainor Ülemiste nõukogu otsusega alustab 21. oktoobril ettevõtte juhatuses tööd seni nõukogu liikme kohustusi täitnud Sten Pärnits, kelle vastutusvaldkonnaks saab müük, kliendikogemuse juhtimine ning linnaku haldusküsimused.

„Mainor on pika ajalooga, ent oma visiooniga tulevikku suunatud pereettevõte. Juhime kõiki grupi ettevõtteid väärtuspõhiselt ning oleme seda seni väga edukalt teinud. Otsus kaasata Sten Mainor Ülemiste juhatuse liikmena igapäevatöösse on igati loomulik asjade käik – näeme, et omaniku vaates Mainor Ülemiste juhtimisse panustamine aitab ettevõttel veelgi strateegilisemaid otsuseid teha ning uusi ambitsioonikaid eesmärke saavutada,“ kommenteeris Mainor Ülemiste nõukogu esimees Guido Pärnits.


Sten Pärnits on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja õpib hetkel TalTechis ärirahandust. Mainor Ülemiste nõukogu liikmena on ta tegev olnud juba 10 aastat.

Ometi ulatub tema ajalugu ettevõttes nii kaugele, kui meenutada võimalik. „Naljaga pooleks võin öelda, et olen ettevõtte üks pikaajalisemaid töötajaid, sest alustasin tööd ligi 20 aastat tagasi väikese poisina vanaisa Ülo Pärnitsa juhendamisel Rekmanis umbrohtu kitkudes ja võsa lõikudes ning Askalas mööblidetaile komplekteerides ja laomehe tööd tehes. Lisaks täitsin ka Ülo sekretäri ülesandeid,“ meenutas Pärnits. Ka nõukogu liikmena pole ta Mainor Ülemiste igapäevategemistest eemal olnud, sest on eest vedanud Ülemiste City tervisemajade arendamist ning atraktiivsete terviseteenuse pakkujate toomist linnakusse. „Mainor Ülemiste juhatuse liikmena saan aga uues vastutusalas oma senist kogemust veelgi rohkem rakendada. Minu eesmärk on omaniku esindajana hoida selget fookust pika strateegia järjepideval elluviimisel,“ lisas Pärnits.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Ursel Velve sõnul toob Sten Pärnitsa liitumine juhatusega ettevõtte juhtimisse kahtlemata uut perspektiivi. „Sten on meie tervisemajade ja -teenuste arendusega näidanud suurepärast võimekust muuta Ülemiste City teenusepakkujatele atraktiivseks. Kogu kliendikogemuse eestvedajana saab Sten linnaku potentsiaali veelgi suuremahulisemalt realiseerida,“ märkis ta.

Ettevõttest lahkuvale Julius Stokase panust hindab Velve väga. "Julius on panustanud ettevõtte arengusse pea kuus aastast, millest kaks viimast aastat juhatuse liikmena vastutades kliendikogemuse, müügi ja haldusküsimuste eest. Juliuse kaasabil oleme arendanud linnakusse majutusteenuse ning ta on aidanud tuua uusi ettevõtteid Ülemiste City kogukonna liikmeteks. Olen Juliusele väga tänulik suure panuse eest!"


09.08.2023Ülemiste City uues Tervisemajas peeti sarikapidu

Loe lisaks

29.06.2023Ülemiste City alustab rahvusvahelise hariduskompleksi ehitust

Mainor Ülemiste sõlmis Nordeconi kontserni kuuluva ehitusettevõttega NOBE lepingu Ülemiste hariduskompleksi esimese etapi ehituseks, kus alustavad 2025. aasta alguses tööd Tallinna Rahvusvaheline Kool ning avatakse Ülemiste kogukonnahoone.
Loe lisaks

Investorile
Mainor Ülemiste perioodilised aruanded

Aasta1. kvartal2. kvartal6 kuud3. kvartal4. kvartal12 kuud
 
2023

1. kvartal 2. kvartal  3.kvartal  
 
2022

1. kvartal 2. kvartal  Poolaasta 3. kvartal 4. kvartal 2022. aasta aruanne

2021

1. kvartal 2. kvartal Poolaasta 3. kvartal 4. kvartal
 2021. aasta aruanne

2020

1. kvartal
 2.kvartal
 Poolaasta 3. kvartal
 4.  kvartal
 2020. aasta aruanne

2019

1. kvartal
 2. kvartal
 Poolaasta 3. kvartal
 4. kvartal
 2019. aasta aruanne

2018
 3. kvartal
 4. kvartal
 2018. aasta aruanne
Avaldus võlakirjade intressimaksete täies mahus kättesaamiseks

Soovid investeerida meie tegemistesse? Mainor Ülemiste võlakirjasid kaubeldakse Balti First North võlakirjaturul.

Vaata lähemalt


Võta ühendust

Klienditugi 24/7

+3726446666

Kairi Aruvald

Müügi- ja kliendisuhte juht
kairi.aruvald@mainorulemiste.ee
+372 526 6622

Madis Judanov

Võtmekliendihaldur
madis.judanov@mainorulemiste.ee
+372 5303 4773

Jaanis Kriska

Võtmekliendihaldur
jaanis.kriska@mainorulemiste.ee
+372 522 9714

Karmo Karelson

Müügijuht
karmo.karelson@mainorulemiste.ee
+372 56887756